Konica minolta bizhub C6000L
Konica minolta bizhub Pro950

Digitální tisk

 
Díky produkčnímu digitálnímu tisku jsme schopni zajistit nejrychlejší dodací termíny a příznivé ceny u zakázek s malým počtem kusů. Tiskneme na těchto vysoce kvalitních strojích:
 

Konica minolta bizhub C6000L

  • Barevný produkční tisk
  • Maximální tiskový formát 320x480 mm
  • Gramáž papíru až 350g
  • Kvalita tisku srovnatelná s ofsetem

Konica minolta bizhub Pro950

  • Černobílý produkční tisk
  • Maximální tiskový formát 315x450 mm
  • Gramáž papíru až 300g
  • Kvalita tisku srovnatelná s ofsetem
Tiskárna Vltavín - ofsetový tisk

Ofsetový tisk

 
Pokud by se pro stejný účel použil smysluplný text, bylo by těžké hodnotit pouze vzhled, aniž by se pozorovatel nechal svést ke čtení obsahu. Pokud by byl naopak použit nesmyslný, ale pravidelný text (např. opakování „asdf asdf asdf…“), oko by při posuzování vzhledu bylo vyrušováno pravidelnou strukturou textu, která se od běžného textu liší. Text lorem ipsum na první pohled připomíná běžný text, slova jsou různě dlouhá, frekvence písmen je podobná běžné řeči, interpunkce vypadá přirozeně atd.

Knihařské zpracování

Knihařské zpracování

 
V naší knihárně produkujeme vazby V1 (šitá drátem), V2 (lepená), ale i jiné knihařské úkony jako jsou falcování, bigování, perforace, vrtání, snášení, výsek, číslování. Také jsme schopni zajistit i speciální ruční výrobu dle Vašich požadavků.

Tiskárna Vltavín - Předtisková příprava

Předtisková příprava

 
V grafickém studiu pro Vás připravíme návrh vizitek, letáků, obchodních formulářů, ale, ale i tiskoviny náročné na odbornou přípravu jako jsou časopisy, knihy, noviny, barevné katalogy. Vámi dodané grafické podklady po technické stránce zkontrolujeme zda vyhovují požadavkům pro tisk.

Kartonáž - chráněná dílna, náhradní plnění

Náhradní plnění

 
Kartonážní výrobu jsme založili v roce v roce 2005. V současné době zaměstnáváme 6 osob se zdravotním postižením a jsme zaměstnavatelem s více než 50% zaměstnanců se ZP a díky tomu poskytujeme možnost využit NÁHRADNÍ PLNĚNÍ pro firmy, které odebírají výrobky a služby chráněné dílny.

Chráněná dílna - náhradní plnění

Chráněná dílna

 
V chráněné dílně vyrábíme krabice z vlněné lepenky v různých rozměrech, řezání prokladů, výrobu mřížek do krabic. Dále nabízíme v rámci chráněné dílny tisk letáků, potisk krabic, poštovní obálky, ruční dokončovací práce v polygrafické výrobě – kompletace, lepení, skládání apod.